X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Niniejsze opracowanie jest VI wydaniem przewodnika do ćwiczeń z genetyki, przeznaczonego głównie dla studentów kierunku zootechnika.
Zawiera on wybrane zagadnienia z genetyki cech jakościowych, genetyki molekularnej, immunogenetyki, cytogenetyki i genetyki populacji zwierząt.
W każdym opracowanym temacie zawarto najistotniejsze, poprawione i uzupełnione, w porównaniu do poprzednich wydań, informacje z danego zagadnienia oraz zadania, które służą utrwaleniu przerobionego materiału. Studentom przygotowującym się do ćwiczeń proponujemy korzystać jednocześnie z tytułów przedstawionych w piśmiennictwie.
PRZEDMOWA ĆWICZENIE 1. Podziały komórek i gametogeneza ĆWICZENIE 2. Budowa chromosomów i badanie kariotypu nĆWICZENIE 3. Dziedziczenie monogenowe (jednej cechy) ĆWICZENIE 4. Dziedziczenie kilku cech niezależnych ĆWICZENIE 5. Współdziałanie par alleli w wyznaczaniu cechy ĆWICZENIE 6. Dziedziczenie cech sprzężonych i mapy chromosomowe ĆWICZENIE 7. Dziedziczenie płci oraz cech sprzężonych i związanych z płcią ĆWICZENIE 8. Molekularne podstawy dziedziczenia cech ĆWICZENIE 9. Mutacje ĆWICZENIE 10. Allele wielokrotne ĆWICZENIE 11. Geny letalne i testowanie ich nosicielstwa ĆWICZENIE 12. Grupy krwi zwierząt gospodarskich ĆWICZENIE 13. Frekwencja genów i genotypów w populacji ĆWICZENIE 14. Analiza genetyczna struktury populacji ĆWICZENIE 15. Czynniki zmieniające frekwencję genów i genotypów w populacji PIŚMIENNICTWO
Inne produkty z tej serii:
111,20
PLN
Cena rynkowa: 129.00 PLN
Wirusologia przewodnik do ćwiczeń
15,00
PLN
Histologia Podręcznik i atlas Wheater
124,00
PLN
Genetyka ogólna dla biologów
38,00
PLN
Atlas hematologiczny psów i kotów
53,50
PLN
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Położnictwo weterynaryjne
118,50
PLN
Żywienie zwierząt i paszoznawstwo tom 1
77,30
PLN
Genetyka ogólna dla biologów
38,00
PLN