Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Elizabeth Fulton,Kathleen Prasad,
Waga produktu: 0.400 kg
EAN: 9788373773592
Wysyłka od: 9.90 PLN

Białystok 2009, wyd. 1, format 148 x 210, objętość 296 str., oprawa miękka
Skoro tak wiele czasu poświęcamy na pielęgnację swojego zdrowia, czemu zapominamy o zdrowiu naszych najcenniejszych przyjaciół - zwierząt? Dziś możemy to naprawić za sprawą publikacji Elizabeth Fulton i Kathleen Prasad.
„Reiki dla zwierząt” to książka idealna dla wielbicieli psów i kotów, lecz nie tylko. Przydatne informacje znajdą w niej posiadacze przedstawicieli dowolnego gatunku zwierząt. Nieważne, czy zwierz ów skacze, biega, pływa, pełza, czy też porusza się na czterech łapach. Reiki tu zaprezentowane umożliwi wyleczenie każdego domowego ulubieńca oraz przedstawicieli dzikiej fauny.
Choć opublikowano już dziesiątki książek o Reiki i drugie tyle pozycji o zwierzętach, te dwa tematy zostały po raz pierwszy ze sobą połączone w jednej publikacji. Publikacji tym bardziej niezwykłej, że przeznaczonej dla każdego, nie tylko dla wytrawnych mistrzów Reiki. To, że nie miałeś dotychczas kontaktu z Reiki, nie oznacz, że nie możesz przy jego pomocy uzdrowić swego domowego ulubieńca.
Książka ta instruuje krok po kroku, jak za pomocą Reiki przynieść zdrowie niedomagającemu zwierzęciu, polepszyć jego ogólne samopoczucie lub, w przypadkach beznadziejnych, przynieść ulgę w cierpieniu. Przyłożenie dłoni do odpowiednich punktów na ciele zwierzęcia umożliwia przesłanie mu leczniczej energii. A nie ma rzeczy piękniejszej niż podzielenie się najcenniejszym darem z najlepszym i najwierniejszym kompanem. Co najważniejsze, energia, której użyczamy zwierzętom w żaden sposób nie wpływa negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie.
Odpłaćmy zwierzętom za ich oddanie i troskę.

Książka

  • Autor: 

    Elizabeth Fulton,Kathleen Prasad

  • ISBN: 

    978-83-7377-359-2

Inne produkty z tej serii: