Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Richard Foster, Sarah Kaplan,
Waga produktu: 0.300 kg
EAN: 9788375790078
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: Galaktyka

Łódź 2011, wydanie 1, objętość 180 str., oprawa miękka
RECENZJA EKSPERTA:
Lubisz koty? Chciałbyś wprowadzić pod swój dach mruczącego przyjaciela?
A może już dzielisz z nim życie? Jeśli tak, czy jesteś pewien, że dobrze się rozumiecie?
Ta mądra, a jednocześnie przyjemna w lekturze książka, zawierająca pytania i odpowiedzi dotyczące kociego zdrowia, psychiki i kociej codzienności, pokaże Ci, jak wzbogacić swe życie o urocze mruczenie puszystego i, co ważne, szczęśliwego przyjaciela. Koniecznie przeczytaj tę książkę!
Wojciech – Albert Kurkowski redaktor naczelny miesięcznika KOT
Książka Czy wiesz wszystko o kotach? to prawdziwe wyzwanie dla każdego, kto uważa się za miłośnika i znawcę kotów. W wyjątkowej formie wciągających quizów uświadamia nam, że koci świat nie jest taki prosty, jak mogł oby się wydawać.
W przyjemny sposób dostarcza wyczerpujących odpowiedzi i cennych informacji z zakresu wiedzy felinologicznej. Znajdziecie tu odpowiedzi na wiele pytań dotyczących m.in.:
- dostosowania domu dla bezpieczeństwa kota
- wyboru idealnego lekarza weterynarii
- opieki nad chorym kotem
- zwalczania złych nawyków (kota i twoich)
- nadwagi u kotów i wielu, wiele innych ważnych zagadnień
O autorach słów kilka:
Ronald Rosen, popularny lekarz z tytułem doktora nauk weterynaryjnych (DVM), pracujący w zawodzie od ponad dwudziestu lat, współwłaściciel The North Shore Animal Hospital oraz the South Bellmore Veterinary Group. Ma pięć kotów: Cody’ego, Sabrinę, Brittany, Lily oraz Willa.
Francie Hornberger – wielka miłośniczka kotów; właścicielka firmy wydawniczej i wysyłkowej Hornberger Publishing Services w Nowym Jorku. Jest autorką ponad dwudziestu książek. Ma dwa koty: olbrzymiego maine coona o imieniu Fluffy i czarnego, krótkowłosego kociaka Josie

Książka

  • Autor: 

    Richard Foster, Sarah Kaplan

  • ISBN: 

    978-83-7579-007-8

Inne produkty z tej serii: