Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: M. Pattison, P.F. McMullin, J.M. Bradbury, D.J. Alexander, A. Wieliczko
Waga produktu: 1.800 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN

Wrocław 2011, wydanie 1, format 155 x 232, objętość 710 str., oprawa twarda

Przemysł drobiarski to jedna z najważniejszych dziedzin w światowej produkcji żywności.

W związku z rozwojem technologicznym zmieniają się standardy postępowania dotyczące hodowli, żywienia i leczenia drobiu. W tym najnowszym wydaniu podręcznika zawarto najistotniejsze wiadomości   z zakresu diagnostyki, postępowania i leczenia chorób występujących współcześnie u drobiu.

Książka została podzielona na 7 podstawowych działów. Zawarto w niej także 5 nowych rozdziałów, dotyczących m.in. ptasiej grypy i bioochrony hodowli drobiu. Opisy poszczególnych chorób, w tym również rzadkich schorzeń występujących m.in. u kur, kaczek, indyków i perliczek , zostały zilustrowane licznymi rycinami. Podręcznik jest przeznaczony nie tylko dla lekarzy weterynarii, ale także dla hodowców i zootechników. Będzie on niezastąpionym źródłem wiedzy oraz pomocą w rozwiązywaniu problemów, z jakimi spotykają się oni na co dzień w swoich praktykach.

Część 1. Wiadomości ogólne Część 2. Choroby bakteryjne Część 3. Choroby wirusowe Część 4. Choroby grzybicze Część 5. Choroby pasożytnicze Część 6. Choroby układu mięśniowo-szkieletowego Część 7. Inne choroby, zatrucia oraz toksyny

Książka

  • Autor: 

    M. Pattison, P.F. McMullin, J.M. Bradbury, D.J. Alexander

  • ISBN: 

    978-83-7609-115-0

  • Redaktor: 

    A. Wieliczko

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...