Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Bartosz Pawliński,
Waga produktu: 0.300 kg
EAN: 9788361190370
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Elamed

Diagnostyka kliniczna i ultrasonograficzna układu rozrodczego u bydła płyta DVD
Katowice 2013, wydanie 1, format DVD, czas trwania 45 min.
Badanie ultrasonograficzne jest ważnym elementem uzupełniającym badanie kliniczne układu rozrodczego u bydła. Wczesne i prawidłowe rozpoznanie jest istotnym elementem zarządzania i nadzoru nad zdrowiem stada. Metoda ultrasonografii stała się bardzo praktycznym narzędziem, nieodzownym w rozrodzie bydła.
Zamawiając film otrzymasz:
    wiedzę i rozumienie mechanizmów regulacyjnych procesów rozrodczych u bydła
    wiedzę i rozeznanie dotyczące klinicznych aspektów budowy układu rozrodczego
    znajomość i umiejętność stosowania podstawowych metod klinicznych oraz nowoczesnych metod diagnostycznych układu rozrodczego
    praktyczne umiejętności diagnozowania ciąży – w tym wczesną diagnostykę ciąży (25.-35. dzień) oraz diagnostykę ciąży po 42. dniu
    45-minutowy kompleksowy i starannie przygotowany materiał filmowy, który możesz prześledzić oraz powracać do niego w dogodnym dla siebie momencie.
Szkolenie prowadzi:
dr n. wet. Bartosz Pawliński, który pracuje w Zakładzie Rozrodu Zwierząt, Andrologii i Biotechnologii Katedry Chorób Dużych Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. W pracy klinicznej zajmuje się problematyką zaburzeń funkcjonowania układu rozrodczego u zwierząt gospodarskich oraz zdrowiem stada, a w ramach pracy naukowej – badaniem czynności skurczowej mięśniówki gładkiej jajowodów i macicy, a także rolą i znaczeniem białek ciążowych u zwierząt.

Książka

  • Autor: 

    Bartosz Pawliński

  • ISBN: 

    978-83-61190-37-0

Inne produkty z tej serii: