Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: J. Karaś-Tęcza, J. Czogała,
Waga produktu: 0.400 kg
EAN: 9788376098173
Wysyłka od: 9.90 PLN

Wrocław 2013, wydanie 1, format 140 x 205, objętość 254 str., oprawa miękka

 „Śledztwo na cztery ręce i mikroskop” oparte jest na faktach, jednak jakiekolwiek podobieństwo bohaterów książki do postaci rzeczywistych jest przypadkowe.

„Nie podejrzewałam nawet, że opis przypadku klinicznego może mieć tak oryginalną , atrakcyjną, lekką i przystępną formę. Książkę czyta się z zapartym tchem - jak kryminał, a uporządkowana wiedza z zakresu dermatologii automatycznie zostaje w głowie bez żadnego wysiłku…”

„ ...Napisane z poczuciem humoru... do tego dokumentacja w postaci zdjęć oraz źródła, które dodają wiarygodności...ŚWIETNE!!!”
„…Jeszcze nigdy czegoś takiego nie czytałam, chciałabym się uczyć tylko z takich podręczników, pochłonął mnie bez reszty…”

Pięć małych ryjków Długa noc Weekend na wsi Niespodziewani goście Dopóki starczy sił Mocna kawa Niedokończony obraz Sam w domu Aleja cisów Na kogo wypadnie, na tego bęc Tajemniczy wróg Diagnoza to nic trudnego Karty zostały rozdane Zatruta butelka Przychodzi i ginie Droga w nieznane Tajemnica białego włosa Zło w promieniach słońca Randka ze śmiercią 4.50 z dworca… Wielka dwójka Mężczyzna w szarym garniturze Nowa lokatorka Do trzech razy sztuka Godzina prawdy

Książka

  • Autor: 

    J. Karaś-Tęcza, J. Czogała

  • ISBN: 

    978-83-7609-817-3

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...