Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Tony Pavord,Marcy Pavord,
Waga produktu: 0.800 kg
Wysyłka od: 6.99 PLN

Warszawa 2013, wydanie 1, format 165 x 235, objętość 244 str., oprawa twarda
Posiadanie własnego konia, tak dla celów komercyjnych, jak i rekreacyjnych, może być fascynującym i niezwykle przyjemnym doświadczeniem życiowym. Jednocześnie koń jest stworzeniem o szybkich reakcjach, obdarzonym instynktem nagiej ucieczki, podatnym na różnorodne urazy pojawiające się na skutek obciążenia pracą, treningiem czy zawodami, a także szereg mniej lub bardziej powszechnych chorób. Tym samym może przysparzać swojemu właścicielowi wielu trosk i powodów do niepokoju.
Niniejsza książka została napisana w celu usunięcia przynajmniej części tych wątpliwości i obaw, w przystępnej formie przedstawiając przydatne informacje, które pozwolą właścicielowi konia wdrażać odpowiednie działania i podejmować właściwe decyzje w przypadku choroby lub kontuzji jego podopiecznego.
Szczegółowy wykaz chorób w powiązaniu z obszarami ciała konia: choroby okolic głowy, klatki piersiowej, brzucha, układu ruchu. A także opis infekcji ogólnych, choroby alergiczne, skóry, przemiany materii, choroby źrebiąt i koni starszych.

WSTĘP CZʌĆ I Jak dbać o zdrowie konia. Poznaj swojego konia Profilaktyka Ty i twój lekarz weterynarii Pierwsza pomoc CZʌĆ II Wykaz chorób w powiązaniu t okolicami ciała konia Zakażenia ogólne Choroby okolic głowy Choroby dolnych dróg oddechowych Choroby okolic brzucha. Choroby układu ruchu Choroby skóry Choroby przemiany materii Choroby źrebiąt Choroby starszych koni Glosariusz terminów i skrótów użytych w części I i II CZʌĆ III Choroby od A do Z CZʌĆ IV Zwalczanie chorób zakaźnych CZʌĆ V Naturalna pielęgnacja kopyt INDEKS

Książka

  • Autor: 

    Tony Pavord,Marcy Pavord

  • ISBN: 

    978-83-934386-3-1

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...