Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: M. Sirois, J. Nicpoń
Waga produktu: 0.150 kg
Wysyłka od: 7.00 PLN

Wrocław 2010, wyd. 1, format 85 x 140, objętość 218 str., oprawa miękka
Ten niewielki podręcznik jest zbiorem kluczowych informacji z zakresu weterynarii. Rozmiar książki sprawia, iż posługiwanie się nią jest bardzo łatwe i wygodne. Pozycja jest podzielona na 10 głównych działów, oznaczonych różnymi kolorami, w których znajdują się najistotniejsze wiadomości z danego obszaru tematycznego. Liczne tabele, ryciny i zdjęcia umożliwiają czytelnikowi szybkie dotarcie do niezbędnych w danym momencie informacji. W podręczniku przedstawiono m.in. zagadnienia dotyczące poszczególnych procedur medycznych, farmakologii, opieki stomatologicznej i anestezjologii. Znalazły się w nim również informacje na temat pobierania i transportu materiałów do badań bakteriologicznych oraz najważniejsze normy laboratoryjne.
Weterynaryjne PSB zostało przygotowane specjalnie dla techników i lekarzy weterynarii jako narzędzie niezbędne w ich codziennej pracy.

Leki i liczby Postępowanie kliniczne ze zwierzętami Zabiegi Stomatologia Opieka anestezjologiczna Badanie moczu Hematologia i serologia Parazytologia Mikrobiologia / cytologia Wartości prawidłowe

Książka

  • Autor: 

    M. Sirois

  • ISBN: 

    978-83-7609-103-7

  • Redaktor: 

    J. Nicpoń

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...