Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Geller Tamar,
Waga produktu: 0.500 kg
EAN: 9788375790122
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

czyli jak poprzez zabawę i bez stosowania przemocy nauczyć psa właściwego zachowania
Łódź 2008, wydanie 1, format 145 x 205, objętość 232 str., oprawa miękka
Każdy właściciel psa musi dokonać wyboru: albo chce mieć uległego, płochliwego, zwierzaka, albo szczęśliwego, pełnego radości, dobrze wychowanego pupila - członka rodziny.
Autorka prezentuje rewolucyjną metodę treningu powiązanego z zabawą, pozbawionego przestarzałych elementów przemocy. Podaje proste instrukcje i wskazówki dotyczące nauki psa dobrych manier, wskazując również na problemy pojawiające się w relacjach pies – człowiek.
Tamar poświęciła dużo czasu obserwacji wilków. Odkryła, że nawet te dzikie zwierzęta uczą się i przechodzą socjalizację w stadzie poprzez zabawę i mowę ciała, a nie za pomocą kar i przemocy. Swoją metodę opiera na prawdziwej naturze psów: na wpół dzikiej-wilczej, a na wpół „naturze małego dziecka”.
Dzięki temu podejściu, udało jej się uczynić naukę pozytywnym doświadczeniem zarówno dla opiekuna jak i dla psa, który z prawdziwą radością słucha i wykonuje polecenia.
Obojętne, czy zastosujesz metody Tamar w wychowaniu szczenięcia, czy podczas nauki dorosłego już psa nowych sztuczek. Z pewnością pokochasz KOCHANEGO PSA.
! Tamar Geller otrzymała poparcie dla swojej metody od największego stowarzyszenia działającego na rzecz ochrony zwierząt - The Humane Society of the United States. Wśród jej klientów znalazły się takie osobistości, jak Oprah Winfrey, Ben Affleck, Courteney Cox-Arquette.

Książka

  • Autor: 

    Geller Tamar

  • ISBN: 

    978-83-7579-012-2

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...