Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Christina Pettersall,
Waga produktu: 0.620 kg
EAN: 9788371418945
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: REA

Warszawa 2008, wyd. 1, format 170 x 210, objętość 156 str., oprawa twarda
Mały, utalentowany i pełen niespożytej energii pies, jakim jest Parson Russell Terrier, został wyhodowany z przeznaczeniem do polowań. Choć nie wszystkie teriery Parson Russell miały sposobność popisać się swoim talentem do polowań na lisy, psy tej rasy znalazły na szczęście inne zatrudnienie.
Dziś teriery Parson Russell są cenionymi towarzyszami, psami stróżującymi, pomagającymi w domu i wystawowymi, umilając rodzinne wypady radosnym dokazywaniem, ekscytacją i spontanicznością. Książka zawiera konkretną, niezwykle potrzebą wiedzę o terierach Parson Russell, ich pochodzeniu, usposobieniu i wzorcu rasy, oraz prawidłowej selekcji, odżywianiu, szkoleniu, profilaktyce zdrowotnej i zachowaniu. Niedoświadczeni właściciele będą mogli skorzystać z porad, jak radzić sobie z wszędobylskim szczenięciem, jak przygotować dom na przyjęcie nowego lokatora i jak rozwiązać ewentualne problemy, które mogą się pojawić wraz z przybyciem szczeniaka.
Dodatkowym atutem jest ponad 135 kolorowych ilustracji – miłych dla oka i spełniających funkcję informacyjną. Ważne informacje i pomocne wskazówki zostały wyróżnione, dzięki czemu czytelnik z łatwością dotrze do wiedzy ułatwiającej życie z Parson Russell Terrierem.
Niezależnie od tego, czy chodzi o naukę przestrzegania czystości w domu, dolegliwości alergiczne czy problemy z pchłami, książka pomoże rozwiązać trudności dzięki wskazówkom, z których skorzysta zarówno właściciel szczenięcia, jak i dorosłego psa. Ten poradnik, polecany przez najlepszych hodowców i treserów, powinien nabyć każdy nowy właściciel Parson Russell Terriera.

- pochodzenie Parson Russell Terriera; - charakterystyka rasy; - wzorzec rasy; - twój szczeniak; - codzienna pielęgnacja; - nauka czystości i tresura; - profilaktyka i opieka zdrowotna; - kiedy twój Parson Russell Terrier się starzeje; - wystawianie Parson Russell Terriera; - rozumienie zachowań własnego psa.

Książka

  • Autor: 

    Christina Pettersall

  • ISBN: 

    978-83-7141-894-5

Inne produkty z tej serii: