Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: ,
Waga produktu: 0.400 kg
EAN: 9788375790665
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Łódź 2009, wydanie 1, format 140 x 200, objętość 148 str., oprawa miękka
Do książki dołączony jest krążęk DVD z filmem, który pokazuje m.in.:
- umiejętności psa związane z dobrym posłuszeństwem ogólnym
- propozycje ćwiczeń dla psów różnych ras i w różnym wieku
- ćwiczenia budujące dobrą relację z psem
- sposoby nagradzania - "czterolistna koniczynka"
- szkolenie metodą "obrazu pamięciowego komendy słownej"
- uczenie psów pożytecznych komend
- podporządkowanie sobie psa w naszym stadzie
- przeprowadzanie "treningu dominacyjnego"
Posłuszny pies, to pies szczęśliwy. Ta dewiza przyświeca Inki Sjosten - autorce wspaniałego poradnika pt. "Posłuszeństwo na co dzień". Książka ta jest zbiorem praktycznych porad dotyczących szkolenia i wychowania zarówno szczenięcia jak i starszego psa, przedstawionych w przystępny i interesujący sposób.
Autorka podpowiada, jak stworzyć dobrą relację między psem a opiekunem, wykorzystując cztery podstawowe zasady nagradzania i pamiętając o roli człowieka jako przywódcy stada. Poza nauką komend, w książce zawarte są ogólne informacje dotyczące psychiki i zdrowia psa oraz jego zdolności uczenia się.
Dla tych czytelników, którzy zechcą poszerzać wiedzę szkoleniową i zająć się wychowaniem psów w szerszym zakresie przygotowana została również multimedialna płyta CD z praktycznym "Programem nauki i doskonalenia posłuszeństwa ogólnego”.

Wprowadzenie 1. Związek między człowiekiem i psem 2. Dobre zwyczaje 3. Komunikacja pomiędzy człowiekiem i psem 4. Sposoby uczenia się 5. Uczenie psa niektórych komend słownych do codziennego użytku 6. Właściciel psa 7. Pies 8. Opieka zdrowotna - jak dbać o swojego psa 9. Ćwiczenia umysłowe Program nauki i doskonalenia posłuszeństwa ogólnego

Książka

  • Autor: 

    Inki Sjösten

  • ISBN: 

    978-83-7579-066-5

Inne produkty z tej serii: