Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Terry Ryan, Kirsten Mortensen,
Waga produktu: 0.400 kg
EAN: 9788389896728
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Łódź 2008, wydanie 1, format 143 x 205, objętość 256 str., oprawa miękka
Szkolenie psów przez wiele lat opierało się na wzmocnieniu negatywnym, stosowaniu siły i przymusu. Na szczęście, zaczynamy odchodzić od takich sposobów a Terry Ryan – ceniona w całym świecie specjalistka szkolenia – jest jedną z prekursorek metod pozytywnych. PRZECHYTRZYĆ PSA to książka, w której autorka dzieli się swym dwudziestopięcioletnim doświadczeniem i uczy czytelnika, jak zrozumieć psa, jak go szkolić i rozwiązywać pojawiające się problemy bez użycia siły.
Książka ta pokaże Ci, jak, wykorzystując pozytywne metody szkolenia, mądrze motywować psa, nauczyć go ciekawych sztuczek oraz pozwoli zrozumieć, co dzieje się w głowie Twojego najlepszego przyjaciela.
Dowiesz się nie tylko, jak przechytrzyć brudzące w domu szczenię i niesfornego psa sąsiad& oacute;w; znajdziesz też wskazówki, jak radzić sobie z psem:
- nadpobudliwym
- ciągnącym na smyczy
- wskakującym na ludzi
- nienawidzącym samotności
- nieustannie szczekającym
- niszczącym przedmioty
- agresywnym
O AUTORKACH:
Terry Ryan zajmuje się profesjonalnie szkoleniem psów od 1968 roku. Publikowała książki i artykuły o szkoleniu w wielu krajach, prowadziła wykłady i seminaria zarówno dla szkoleniowców, jak i doradców behawioralnych. Jest członkiem National Association of Dog Obedience Instructors; Association of Pet Dog Trainers; Institute of Ethology i North American Wildlife Foundation at Wolf Park, Delta Society. Jest dyrektorem Animal Fanciers School w Japonii.
Kirsten Mortensen, pisarka mieszkająca w Rochester w USA. Jej wielką pasją jest wyjaśnianie i przybliżanie czytelnikom, fascynujących zagadnień współczesnej nauki i technologii.
nMieszka z córką, rozpieszczonym kotem i psem corgi wyszkolonym metodą klikerową.

Książka

  • Autor: 

    Terry Ryan, Kirsten Mortensen

  • ISBN: 

    978-83-89896-72-8

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...