Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Jon Katz,
Waga produktu: 0.350 kg
EAN: 9788375790115
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: Galaktyka

Dwanaście miesięcy cztery psy i ja
Łódź
2009, wydanie 1, format 145 x 205, objętość 192 str., oprawa twarda
Długo oczekiwana przez czytelników, druga po DOBRYM PSIE książka Jona Katza.
Czasami zmiany przychodzą… na czterech łapach.
Psi rok to piękna, zapadająca głęboko w serce opowieść, która bawi i wzrusza, a jednocześnie uczy, jak mądrze kochać. To jedna z tych książek, które uświadamiają nam, jak ważne w naszym życiu są zwierzęta. Juliusz i Stanley - pogodne, słodkie labradory, oraz dwa border collie: Homer i Orson – bohater książki Dobry pies – to ukochane psy, które towarzyszą Jonowi każdego dnia. Razem z nimi i wszystkimi radościami, szaleństwami, ale także smutkami ich codziennego życia spędzamy rok na farmie Jona. To opowieść o zaufaniu i zrozumieniu, o życiu i śmierci, o kontynuacji i zmianie. Historia czasami refleksyjna, czasami zabawna, ale zawsze do głębi wzruszająca.
EKSPERCI POLECAJÄ„:
To jedna z tych książek, w których chcesz jak najszybciej przewrócić kartkę, żeby z wypiekami na twarzy sprawdzić co jeszcze się wydarzy. Zabawna, wzruszająca, świetnie napisana. Z pewnością będzie jedną z ulubionych lektur każdego miłośnika psów.
Jacek Gałuszka – szkoleniowiec, autor książki ARIA, DO MNIE!
„Psi rok” to opowieść o wielkich zmianach, jakie psy mogą wprowadzić w życie człowieka, o ich wielkiej miłości i oddaniu oraz o tym, jak potrafią budować nam lepsze, radośniejsze życie. Gorąco polecamy!
Szarik.pl – wszystko o psach
To niezwykle pouczająca historia, która powinna stać się inspiracją nawet dla doświadczonych właścicieli psów. Książka ta przekona wielu ludzi do tego, iż prawdziwym szczęściem dla psa nie jest pełna miska i dach nad głową ale bycie przyjacielem ukochanego człowieka.
Agnieszka Nojszewska Dobry Pies – Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami

Książka

  • Autor: 

    Jon Katz

  • ISBN: 

    978-83-7579-011-5

Inne produkty z tej serii: