Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Harmata Katarzyna,
Waga produktu: 0.400 kg
EAN: 9788363559366
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Dragon

Bielsko-Biała 2013, wydanie 1, format 165 x 240, objętość 144 str., oprawa twarda
Pies domowy – Canis familiaris – określany mianem najlepszego przyjaciela człowieka, przez wielu traktowany jest jak członek rodziny. Za opiekę i uwagę odwdzięcza się lojalnością, przywiązaniem i bezgranicznym oddaniem.
Napisany z pasją przewodnik po psim świecie.
• Doradza, jak wychowywać, uczyć psa i mądrze się z nim bawić.
• Tłumaczy, jak działają psie zmysły i emocje, czyli jak wygląda rzeczywistość z perspektywy czterech łap.
• Zdradza tajniki psiej „mowy”, ucząc, jak odczytywać wysyłane przez czworonoga sygnały i jak wykorzystywać tę umiejętność w szkoleniu.
• Podpowiada, czym kierować się przy wyborze psa i jak budować z nim prawidłowe relacje, słowem – jak wychować szczęśliwego psa.
Autorka, Katarzyna Harmata, instruktorka szkolenia psów i behawiorystka, specjalizuje się w terapii zachowań lękowych i stresu u psów. Od 2006 roku prowadzi w Krakowie Akademię Dobrych Manier BIAŁY PIES (www.bialypies.pl), od 2000 roku jest członkiem ZKWP o/Kraków. Jako hodowczyni psów rasowych znana jest pod przydomkiem White Matahar. Swą wiedzę czerpie z licznych seminariów, obozów szkoleniowych, warsztatów i sympozjów w kraju i za granicą. Od kilku lat związana jest z przytuliskami dla psów w Skawinie i Sandomierzu. Od 2012 roku szkoli nie tylko właścicieli, ale także specjalistów w dziedzinie szkolenia psów i terapii behawioralnej. Jej pasją jest komunikacja na linii pies–pies i pies–człowiek.

Książka

  • Autor: 

    Harmata Katarzyna

  • ISBN: 

    978-83-63559-36-6

Inne produkty z tej serii: