Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Jacek Gałuszka,
Waga produktu: 0.200 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
Wydawca: Galaktyka

Łódź 2013, wydanie 1, format 145 x 205, objętość 96 str., oprawa miekka
Niekiedy nasze czworonogi sprawiają wiele problemów: niszczą mieszkanie, kopią dziury w ogrodzie, gonią za samochodami, rzucają się na inne psy lub ludzi. To denerwujące i frustrujące, a czasami wręcz niebezpieczne. Zastanawiasz się, jak temu zaradzić?
Odpowiedź znajdziesz w tej książce! Pozwoli ci ona zrozumieć, dlaczego twój pupil przejawia niepożądane zachowania, i podpowie, jak samodzielnie sobie z nimi radzić. Napisana w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia mechanizmy powstawania najczęstszych problemów z podopiecznym (np. nadmiernej szczekliwości, agresji, lęku separacyjnego) oraz podaje skuteczne metody ich rozwiązywania.
Dzięki książce Aria, NIE! dowiesz się również, jakie są potrzeby psa, i zbudujesz z nim lepszą relację, któ ra zapewni szczęśliwsze, bardziej beztroskie życie zarówno tobie, jak i twojemu ulubieńcowi.
Zaproponowane w niej rozwiązania możesz z powodzeniem zastosować nawet przy niewielkim zaangażowaniu z twojej strony. Wszystkie zostały przeze mnie wielokrotnie sprawdzone i, co najważniejsze, działają!
Jacek Gałuszka, behawiorysta, trener
Wszystkie metody zaprezentowane w tej książce zostały przez autora wielokrotnie sprawdzone i, co najważniejsze, naprawdę działają!
Lubię, gdy autorzy poradników naprawdę wiedzą, o czym piszą. I tak właśnie jest w przypadku książki Jacka Gałuszki. Tłumaczy on jasno, jak wychować psa, a polecane przez niego metody są łatwe dla opiekuna, miłe dla psa i – co równie ważne – skuteczne. Pamiętajmy również o tym, że psy to zwierzęta stadne. Z mojego doświadczenia wynika, iż kupno drugiego czworonoga może pomóc w rozwiązywaniu problemów. Książka jest ś wietna, gorąco ją więc polecam.
Dorota Sumińska, lekarz weterynarii, autorka książek o zwierzętach, m.in. Szczęśliwy pies i Szczęśliwy kot
 „Aby odnieść sukces w ćwiczeniach z psem, wystarczy wydać komendę o jeden raz więcej niż liczba nieodpowiednich reakcji zwierzaka” – pisze Jacek Gałuszka i dzieli się z nami bezpiecznymi i skutecznymi sposobami na poprawienie zachowania naszych podopiecznych. Gdy przeczytasz tę bogatą w przykłady książkę, spojrzysz na swego psa jak na potrzebującego pomocy przyjaciela i będziesz wiedział, co robić, by wasze wspólne życie było jeszcze wspanialsze niż do tej pory.
Magdalena Ciszewska, portal Psy.pl

Książka

  • Autor: 

    Jacek Gałuszka

  • ISBN: 

    978-83-7579-274-4

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...