Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Turid Rugaas,
Waga produktu: 0.250 kg
EAN: 9788375790672
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: Galaktyka

Jak psy unikają konfliktów
Łódź
2011, wydanie 1, format 140 x 200, objętość 87 str., oprawa miękka
"Mój pies jest tak mądry, że tylko mówić nie umie" - jakże często zdanie to pada z ust ludzi, którym wydaje się, że doskonale znają swojego pupila.
Tymczasem nic bardziej błędnego - nasz pies „mówi”! Wprawdzie nie w znaczeniu werbalnym, za to posiada wrodzona umiejętność posługiwania się rozwiniętym systemem sygnałów mowy ciała. Za ich pomocą komunikuje się nie tylko z innymi psami, ale również z istotami spoza swojego gatunku. Znajomość sygnałów uspokajających, jak je nazwa a Turid, ułatwi nam wzajemne zrozumienie, nie tylko na placu szkoleniowym, ale przede wszystkim w życiu codziennym. Pozwoli nam poznać pasjonujący świat psów.
Dzięki ludziom takim jak Turid Rugaas zaczynamy w prawdziwy sposób komunikować się z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. „Tradycyjne” metody tresury opierające się na stosowaniu siły i wymuszaniu podporządkowania się naszej woli, ustępują dziś miejsca metodom pozytywnym, polegającym na współpracy z psem, wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Jedno jest pewne. Po przeczytaniu tej książki już nigdy nie spojrzymy na psa w ten sam sposób, co do tej pory.

Książka

  • Autor: 

    Turid Rugaas

  • ISBN: 

    978-83-7579-067-2

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...