Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Gomringer Anne-Kathrin, Floriańczyk Barbara
Waga produktu: 0.400 kg
EAN: 9788371758157
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: DELTA

Warszawa 2014, wydanie 1, format 175 x 235, objętość 112 str., oprawa miękka

Zmęczeni współczesnym tempem życia i pracy tęsknimy czasem za urokiem dawnej wsi.
Własne kury w ogrodzie przy domu z pewnością mogą się przyczynić do stworzenia takiej sielskiej atmosfery w naszym otoczeniu. Kury dostarczają nam świeżych jaj - z pewnego źródła i o najkrótszej z możliwych drodze transportu!

Ten lekko napisany poradnik, który powstał na podstawie doświadczeń Joanny i jej rodziny, przybliży nam wszystkie ważne kwestie związane z chowem kur.
To wciągająca lektura, pozwalająca niemal mimochodem dowiedzieć się, jak należy opiekować się tymi ptakami.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o kurach Gdaczący podopieczni w ogrodzie Beztroska, sielska atmosfera Na luzie - kwintesencja relaksującej przyrody Kolorowe i z charakterem Przegląd możliwości chowu i wyposażenia Gotowi? No to zaczynamy! Nasze doskonałe ptaki Dach nad głową to podstawa Świeża zielenina i słoneczne widoki Inne „rozrywki" dla kur Zaopatrzenie i wszystko na temat jaja Z zagonionej codzienności w gumiaki Zdrowe i smaczne prosto do dzioba Do świeżo wysprzątanego kurnika Zdrowe i (prawie) okrągłe Cześć, kuro! Ważne informacje na temat zdrowia, przepisów i potomstwa Na dobre i na złe - do końca kurzego życia Ryzyko? Nie, dziękujemy! Umiejętne obchodzenie się z kurami Obserwujemy ptaki i szybko reagujemy Głupia kura i kogut intrygant Spójrz, coś tam gdacze! Indeks

Książka

  • Autor: 

    Gomringer Anne-Kathrin

  • ISBN: 

    978-83-7175-815-7

  • Redaktor: 

    Floriańczyk Barbara

Inne produkty z tej serii: