Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Jakub Gołąb,
Waga produktu: 0.600 kg
EAN: 9788362329953
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: IPS

Warszawa 2013, wydanie 2 poszerzone, format 140 x 205, objętość 293 str., oprawa miękka
Książka „Kopyta doskonałe” powstała z potrzeby szerszego podzielenia się wiedza i praktyka, którą Jakub Gołąb – weterynarz z wykształcenia, a z doświadczenia wieloletni opiekun własnego stada koni – od kilku lat przekazuje podczas warsztatów o tym samym tytule. Jest także odpowiedzią na oczekiwania ich uczestników, którzy od dawna domagali się takiej publikacji. To pierwsza na naszym rynku pozycja o tej tematyce, zgodna z aktualnym stanem światowej wiedzy i napisana przez polskiego autora. Książka zawiera ponad 170 zdjęć i ilustracji, które bogato przedstawiają każde zagadnienie zwiazane z pielęgnacja i rehabilitacja oraz przystępnie wyjaśnia funkcje kopyta - jego anatomie i mechanikę oraz nierozerwalnie z nimi zwiazane prawidłowe żywienie i niezbędny ruch. Wszystko, o czym pisze autor, można zobaczyć na własne oczy i w praktyce na koniach, które hoduje i szkoli wraz z żoną Małgorzata w Jarkowie, małej wiosce niedaleko Kudowy-Zdroju. „Kopyta doskonałe” są kompendium niezbędnej wiedzy dotyczącej pielęgnacji i rehabilitacji kopyt dla każdego prawdziwie odpowiedzialnego, a zarazem wrażliwego właściciela i miłośnika koni.
„Ważny, potrzebny głos w dyskusji o zdrowiu koni. Idealny podręcznik i lekcja do przemyśleń dla wszystkich, którzy bez rezultatu lecząc kulejącego konia, wykorzystali już wszelkie popularne metody.” Małgorzata Waliszka redaktor naczelna miesięcznika "Konie i Rumaki"

Wstęp Anatomia Mechanika Dziedzictwo przeszłości Żywienie Ruch Struganie Rehabilitacja kutego konia Syndrom trzeszczkowy i ochwat nInfekcje strzałki Buty Zamiast zakończenia Literatura Od Autora Podziękowania Indeks

Książka

  • Autor: 

    Jakub Gołąb

  • ISBN: 

    978-83-62329-95-3

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

W okresie od 20.06.2024 do 13.07.2024
  jesteśmy na urlopie :)

 

Zamówienia przyjęte w tych
dniach 
zostaną wysłane
do Państwa po 13.07.