Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Tomasz Czubiński, Adam Paradowski,
Waga produktu: 0.9 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN

Wydawać się może, że o chwastach i ich zwalczaniu powiedziano już wszystko. Nic bardziej mylnego! Świadczy o tym książka, którą trzymają Państwo w ręku. Gdyby temat herbologii (nauki o chwastach) był tak prosty i doskonale rozpoznany, poprzednie wydania „Atlasu” nie rozeszłyby się jak ciepłe bułeczki. Rolnicy, doradcy, przedstawiciele handlowi, naukowcy, studenci i pasjonaci tej tematyki nie dopytywaliby się o możliwość jego zdobycia, podczas gdy magazyny wydawnictwa świeciły pustkami! Trzeba było przygotować wydanie trzecie.
Od czasu, gdy w 2014 r. przygotowaliśmy pierwsze wydanie „Atlasu chwastów dla praktyków” dużo się zmieniło. Dlatego trzeba było zaktualizować wiele informacji. Część substancji czynnych i herbicydów zniknęła na skutek wycofania ich z rynku decyzjami politycznymi lub w trosce o środowisko i zdrowie. O losie innych zdecydowały firmy produkujące wycofując je ze sprzedaży. Ograniczono dawkowanie kolejnych substancji. Ponadto zdobyliśmy kolejne informacje o skuteczności. Spowodowało to, że trzeba było zaktualizować informacje o możliwości zwalczania. No i w końcu, na prośby rolników-czytelników, postanowiliśmy uzupełnić „Atlas” o dodatkowe informacje o kolejnych gatunkach chwastów, z którymi mają oni problem.
„Atlas chwastów dla praktyków” wychodzi naprzeciw wyzwaniom współczesnego rolnictwa. Umożliwia spełnianie wymagań prawnych dzięki określeniu progów szkodliwości czy uzasadnienia konieczności zwalczania, daje też doskonałe narzędzie do określania dawek herbicydów.

Książka

 • Autor: 

  Tomasz Czubiński, Adam Paradowski

 • Format: 

  170 x 240 mm

 • ISBN: 

  978-83-61078-05-0

 • Liczba stron: 

  328

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Rok wydania: 

  2018

 • Wydanie: 

  3

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...