Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Robert Synowiec,
Waga produktu: 0.200 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788393487585
Wysyłka od: 9.00 PLN

Kęty 2013, wydanie 1, format 148 x 210, objętość 118 str., oprawa miękka

 „Bzykające hobby" jest swoistego rodzaju pamiętnikiem, gdzie po każdym wpisie autor zamieszcza wnioski, czasem dodatkowo słowniczek pojęć pszczelarskich, z których niewątpliwie skorzystają osoby dopiero co zaczynające swą przygodę pszczelarską lub takie, dla których pszczelarstwo to zupełna nowość.

„Bzykające hobby" to jeden z nielicznych poradników, które czyta się tak dobrze jak powieść. Książka przesycona jest humorem, do tego czytelnikowi może towarzyszyć świadomość, że to co opisał autor nie jest ani wycinkami z innych książek o tematyce pszczelarskiej, ani fikcją literacką, tylko powstała na podstawie jego własnych doświadczeń.

Do kogo zatem jest adresowana ta książka? Z pewnością do tych, kt& oacute;rzy planują założyć pasiekę, ale również do starszych pszczelarzy - po pierwsze dla przyjemności rozbudzenia wspomnień pierwszych przeglądów, a po drugie  - aby wiedzieć, jak podołać roli mentora. Przecież nigdy nie wiadomo, kiedy do drzwi zapuka młody adept pszczelarstwa z prośbą o naukę...

Zdumiewające jest to, że autor podjął próbę zakupu ula i osadzenia w nim pszczół nie z chęci pozyskania miodu, ale po to, aby ratować pszczoły, żeby nie wyginęły. To może jeszcze nie byłoby zaskakujące, gdyby nie alergia i złe tolerowanie jadu pszczelego, do tego pierwszy kontakt autora z pszczołami przed laty nie należał do najprzyjemniejszych...

Próżno gdzie indziej szukać tyle wrażliwości, troski, szacunku do pszczół i drugiej osoby, humoru, ale też przy okazji i wiedzy na kartach jednej książki. To wszystko znajdą Państwo w „Bzykającym hobby". 

Książka

  • Autor: 

    Robert Synowiec

  • ISBN: 

    978-83-934875-8-5

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

W okresie od 20.06.2024 do 13.07.2024
  jesteśmy na urlopie :)

 

Zamówienia przyjęte w tych
dniach 
zostaną wysłane
do Państwa po 13.07.