Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: ,
Waga produktu: 0.060 kg
EAN: 9788392771579
Wysyłka od: 8.00 PLN

Kęty 2011, wydanie 1, format 148 x 210, objętość 44 str., oprawa miękka

O właściwościach leczniczych i kulinarnych miodów napisano już wiele. Natomiast o wyjątkowości tego produktu świadczy fakt, że jest doceniany od stuleci w różnych krajach i kulturach.

Miód nie tylko wzbogaca smak potraw, lecz również go zmienia. Bez jego udziału nie byłoby sensu przygotowywać niektórych dań. Jest niezastąpiony przy wypieku pierników, lecz swobodnie można go dodawać niemal do wszystkiego: do wypieków, deserów, sałatek, surówek, mięs, ryb itd.

Choć miód gryczany zalecany jest do pierników a akacjowy do deserów, to trudno jednoznacznie określić, do jakich potraw powinno się stosować poszczególne gatunki miodu. Co prawda, różnią się one smakiem, aczkolwiek ich użycie w poszczególnych daniach zależy głównie od naszych upodobań.

W niniejszej broszurce prezentujemy proste przepisy z udziałem miodu i ogólnodostępnych składników. Ich wykonanie z pewnością nie sprawi problemu początkującym w dziedzinie kulinarnej. Życzę Państwu wiele przyjemności z przygotowywania miodowych posiłków oraz... smacznego!
Teresa Kobiałka

CIASTA CIASTKA NAPOJE ALKOHOLOWE DESERY Z BABCINEJ SPIŻARNI DANIA NA GORÄ„CO SURÓWKI POTRAWY Z GRILLA NA ZDROWIE

Książka

  • ISBN: 

    978-83-927715-7-9

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...