Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Werner Gekeler, Różański Bartłomiej
Waga produktu: 0.200 kg
EAN: 9788377732816
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: RM

Warszawa 2014, wydanie 2, format 165 x 210, objętość 176 str., oprawa miękka

Hodowla pszczół miodnych to książka adresowana zarówno do początkującego hodowcy, jak i pszczelarza profesjonalisty. Dzięki tej pozycji osoby, które dopiero planują założenie hodowli pszczół, zdobędą podstawowe informacje dotyczące pasieki. Bardziej doświadczonym pszczelarzom publikacja ta dostarczy wielu wartościowych wskazówek. Poruszono w niej m.in. następujące tematy: pszczelarskie kalendarium, wyposażenie pasieki, stanowiska i obserwacje pożytków, opieka i zaopatrzenie rojów, zdrowie pszczół i ich potomstwa, hodowla królowych, miodobranie i przetwarzanie pszczelich produktów, regulacje prawne w zakresie ochrony pszczół i konsumentów.

Autor książki, Werner Gekeler, jest praktykującym mistrzem pszczelarstwa i rzeczoznawcą przy zarządzie niemieckiego landu Badenia-Wirtembergia. W książce dzieli się całą swą wiedzę zdobytą w trakcie wieloletniej praktyki pszczelarskiej.

1. Pszczoły - niezbędne w naturalnej gospodarce 2. Biologia pszczoły miodnej 3. Pszczelarstwo 4. Rok pszczoły miodnej 5. Pożytki kwiatowe i leśne 6. Wędrówki 7. Produkcja i sprzedaż miodu wysokiej jakości 8. Pozyskiwanie i przetwarzanie wosku 9. Zdrowie pszczół i czerwia 10. Praktyczne pszczelarstwo 11. Prawo i przepisy 12. Odnośniki

Książka

  • Autor: 

    Werner Gekeler

  • ISBN: 

    978-83-7773-281-6

  • Redaktor: 

    Różański Bartłomiej

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...