Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Henryk Pawlak,
Waga produktu: 0.350 kg
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Pro Agricola
Owe blisko sześćdziesiąt ras opisanych w przygotowanym albumie, jest tylko przysłowiową kroplą w morzu, jeśli się zważy, że współcześnie hoduje się ich na świecie około tysiąca.
Kolejność opisywanych ras nie jest zupełnie przypadkowa. Przy jej ustalaniu nie kierowaliśmy się przynależnością do określonego typu użytkowego, lecz przede wszystkim miejscem, skąd ona pochodzi, zachowując przy tym alfabetyczną kolejność nazw krajów europejskich, a w dalszej kolejności kontynentów.
Przodkowie bydła domowego Rasa z kraju smakoszy i melomanów Rasa robiąca na każdym wrażenie Rasy z kraju, którego symbolem jest Marianna Rasa znad Morza Północnego czy z Ameryki Północnej? Rasy z kraju polderów, klompen, wiatraków i rowerów Rasa z zielonej wyspy o wielu nazwach Rasy z kraju zza zachodniej granicy Polskie rasy bydła rodzimego Rasy z kraju stu narodów i ludów Rasy z krajów fiordów, fieldów i lasów Rasy z najbogatszego na świecie kraju Rasy wyhodowane w krainie jodlerów Rasa wypasana przez pusztańskich kowbojów Rasy z kraju nazwanego przez Rzymian Albionem Rasy z kraju, gdzie nie istnieje pojęcie prowincji Rasy z wysp mających status dependencji Korony brytyjskiej Rasa z kraju faraonów, piramid i sfinksów Rasy z kraju pachnących żywicą lasów i jezior Rasy z kraju, w którym obowiązuje „Ustawa o bluźnierstwie” Rasy z kraju fakirów i... świętych krów Rasa z krainy lamanitów

Książka

 • Autor: 

  Henryk Pawlak

 • Format: 

  19,5x19,5

 • ISBN: 

  978-83-917877-5-5

 • Liczba stron: 

  128

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2013

 • Wydanie: 

  1

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...