Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: ,
Waga produktu: 0.37 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788361078814
Wysyłka od: 9.90 PLN

Oddajemy w Wasze ręce nasz nowy poradnik eksperta. To uzupełniona i poszerzona wersja „Skutecznego rozrodu bydła”. Pierwsze wydanie cieszyło się ogromną popularnością wśród hodowców, inseminatorów, kandydatów na inseminatorów oraz lekarzy weterynarii.
W naszej publikacji znajdziecie najważniejsze informacje, wyjaśniające podstawy anatomii układu rozrodczego oraz procesy fizjologiczne i hormonalne, sterujące rozrodem bydła.  Krok po kroku pokażemy w jaki sposób nasienie trafia do słomki i jak prawidłowo postępować z nim przy inseminacji. 
W obszernym dziale „Zarządzanie rozrodem” autorzy publikacji udowadniają, że wysoka wydajność nie zawsze oznacza problemy z rozrodem, a kluczem do sukcesu jest właściwe nim zarządzanie.  Cel – cielę co 12–14 miesięcy jest nadal w zasięgu możliwości. Kluczową rolę odgrywa dobre rozpoznanie i prawidłowa interpretacja objawów rui, a z pomocą przychodzą środki wspomagające wykrywanie rui i narzędzia, które coraz precyzyjniej określają najwłaściwszy moment wykonania zabiegu.
Nasz nowy poradnik eksperta „Rozród bydła” będzie towarzyszył Wam w codziennej pracy, a dzięki dobremu zarządzaniu rozrodem pozwoli uzyskać możliwie najwyższy odsetek zacieleń w stadach.

Książka

 • Format: 

  210 x 297

 • ISBN: 

  978-83-61078-81-4

 • Liczba stron: 

  98

 • Oprawa: 

  miękka

 • Rok wydania: 

  2018

 • Wydanie: 

  1

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...