Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: ,
Waga produktu: 2.750 kg
Wysyłka od: 6.99 PLN
Wydawca: Vidal Poland

Warszawa 2015, wydanie 1, format 215 x 300, objętość 1600 str., oprawa twarda

Dziękując za zaufanie, którym darzą nas Państwo już od 20-stu lat, z przyjemnością przekazujemy nowe wydanie Pharmindex Kompendium Leków 2015.

Pharmindex Kompendium Leków jest encyklopedycznym informatorem o lekach zarejestrowanych i aktualnie obecnych na polskim rynku. Opisy leków są opracowywane przez doświadczonych lekarzy i far-maceutów we współpracy z grupą ekspertów z różnych dziedzin medycznych. Redakcja opisu odbywa się w oparciu o standardy merytoryczne firmy, ujmujące zarówno aspekty Prawa Farmaceutycznego, jak i po¬trzeby odbiorcy. Dane merytoryczne dostępne w oficjalnie zarejestrowanych dokumentach są anali¬zowane i porównywane w obrębie substancji czynnej, co pozwala na weryfikację niejasności. Wszystkie opisy wykazują całkowitą zgodność merytoryczną z oficjalnie zarejestrowanymi dokumentami (Charakterystyka Produktu Leczniczego), jednak ich treść jest przedstawiona w sposób przejrzysty i użyteczny.

Nowe Wydanie - Pharmindex Kompendium Leków 2015 zawiera blisko 4200 pozycji - zostało uzupełnione o opisy nowych leków wprowadzonych na rynek w ostatnim roku, ponadto znaczna część istniejących opisów została zaktualizowana.
Pharmindex Kompendium Leków stanowi podstawę obszernego Systemu Informacji o Lekach Pharmindex, dzięki któremu docieramy do środowiska medycznego za pośrednictwem wszystkich możliwych kanałów dystrybucji informacji. W ramach Systemu Informacji o Lekach Pharmindex docieramy do odbiorców między innymi poprzez:
• oprogramowanie dla gabinetów lekarskich, np. mMedica firmy Asseco,
• systemy Medicover, LuxMed i inne,
• aplikację Pharmindex dostępną w oprogramowaniu aptecznym Kamsoft,
• aplikacje elektroniczne dostępne na komputery stacjonarne,
• aplikacje mobile dostępne na tablety i smartphon’y,
• stronę www.pharmindex.pl,
• publikacje drukowane, kierowane do większości specjalizacji, o łącznym nakładzie ponad 150 tysięcy egzemplarzy.

Pragniemy podziękować autorytetom medycznym, wszystkim odbiorcom naszych produktów oraz firmom farmaceutycznym, którzy wspierają nas w rozwoju i umożliwiają zapewnienie właściwej informacji o lekach.

Już od 20-stu lat wspierając lekarzy w codziennej praktyce, ciągle rozwijamy nasze produkty. Opierając się na potrzebach rynku wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie dla lekarzy - nowoczesny system wspie-rania decyzji terapeutycznej, oparty o sztuczną inteligencję - Asystent MD. Zostało to dostrzeżone i zaowo-cowało przyznaniem firmie tytułu oraz godła Rynkowy Lider Innowacji 2013.

Zapraszamy Państwa gorąco do przekazywania nam swoich uwag, które zostaną wykorzystane przy pracy nad kolejnymi wydaniami.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-62078-53-0

Inne produkty z tej serii: