Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Anna Winnicka, Andrzej Degórski,
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788375795677
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

     Pierwsze i niepowtarzalne opracowanie na polskim rynku wydawniczym powstało z myślą o lekarzach i studentach weterynarii, diagnostach zatrudnionych w laboratoriach weterynaryjnych oraz wszystkich zainteresowanych elementarną wiedzą z zakresu hematologii małych zwierząt.
   Ta książka pomoże wszystkim w samodzielnym wykonywaniu najczęściej zlecanego badania laboratoryjnego – badania morfologicznego krwi, a zwłaszcza w wykonywaniu, oglądaniu i interpretacji jego najtrudniejszej części – rozmazu krwi.
Obok zasadniczej części, jaką stanowi zwięzły opis prawidłowych i patologicznych postaci krwinek zilustrowany za pomocą około 200 zdjęć, w książce zawarto praktyczne wskazówki dotyczące wykonania, barwienia i oglądania rozmazów, a także zakresy wartoś ci referencyjnych wyników badania morfologicznego krwi wraz z podstawowymi zasadami ich interpretacji. Wiedzę uzupełnia słowniczek przypominający podstawowe definicje i pojęcia używane w hematologii weterynaryjnej.
    Atlas hematologiczny psów i kotów autorstwa dr. Andrzeja Degórskiego i prof. Anny Winnickiej jest pierwszą tego rodzaju, zwartą pozycją w polskiej literaturze poświęconej diagnostyce hematologicznej. Szczególną wartość tego opracowania stanowią imponująca ikonografia oraz bardzo dokładne, wręcz dydaktyczne, opisy prezentowanych rycin. Książka jest swego rodzaju podręcznikiem dla wszystkich praktykujących lekarzy weterynarii, którzy zajmują się psami i kotami, a także nieocenioną pomocą dla studentów medycyny weterynaryjnej. Powinna również znaleźć się w bibliotece wszystkich osób zawodowo zajmujących się weterynaryjną diagnostyką laboratoryjną.

Książka

 • Autor: 

  Anna Winnicka, Andrzej Degórski

 • Format: 

  165 x 240

 • ISBN: 

  978-83-7579-567-7

 • Liczba stron: 

  128

 • Oprawa: 

  miękka, na spirali

 • Rok wydania: 

  2013

 • Wydanie: 

  2

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...