Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Aleksandra Cherek,
Waga produktu: 0.420 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788377880166
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Edgard

Pies pielęgnacja, szkolenie i trening charakteru Dowiedz się co twój pies widzi słyszy i czuje Znajdź z nim wspólny język
Warszawa 2011, wydanie 1, format 165 x 235, oprawa miękka
Nie ma drugiej takiej międzygatunkowej przyjaźni i więzi jak ta, która połączyła psa i człowieka. Przyjmując czworonoga pod swój dach, stajesz się dla niego najważniejszym przewodnikiem po nieznanym otoczeniu. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć psią naturę i pomóc swojemu podopiecznemu w szybkim odnalezieniu się w twoim świecie, ten poradnik jest właśnie dla ciebie.
W książce znajdziesz informacje na temat żywienia, kompleksowej pielęgnacji i szkoleń. Liczne rady i praktyczne wskazówki pomogą ci wychować spokojnego i zrównoważonego psa. Dowiesz się m.in., jak poradzić sobie z niszczeniem przedmiotów przez szczeniaka i jak poskromić dorosłego psa skaczącego na gości albo żebrzącego przy stole.
Odkryjesz świat psich zmysłów i mowy ciała, dzięki czemu ty lepiej zrozumiesz swojego czworonoga, a on zacznie rozumieć twoje komunikaty i posłusznie reagować na komendy. Poznasz inspirujące pomysły na zabawy i aktywne spędzanie czasu wspólnie z twoim przyjacielem, a także zasady szkolenia pozytywnego – najlepszej metody nauki posłuszeństwa. Praktyczne wskazówki i ciekawostki uczynią z ciebie prawdziwego znawcę nie tylko psiej natury, lecz także psychiki.
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- pomaga świadomie i mądrze wybrać psa odpowiedniego dla ciebie i rodziny
- pokazuje ci świat widziany z perspektywy czterech łap, żebyś lepiej zrozumiał psie zachowania, nawyki i przyzwyczajenia
- radzi, jak nauczyć swojego pupila posłuszeństwa na co dzień
- uczy sztuczek, które możesz zastosować podczas zabawy z psem

Książka

  • Autor: 

    Aleksandra Cherek

  • ISBN: 

    978-83-7788-016-6

Inne produkty z tej serii: