Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Barry Eaton, Paulina Ziółkowska-Radomiak
Waga produktu: 0.100 kg
EAN: 9788392824046
Wysyłka od: 9.00 PLN

Poznań 2009, wydanie 1, format 148 x 210, objętość 55 str., oprawa miękka
Książka "Dominacja u psów. Prawda czy mit" kwestionując tzw. teorię dominacji porusza bardzo ważny temat związany ze wychowywaniem psów. Mamy nadzieję, że publikacja ta przyczyni się do zmiany poglądów właścicieli i "tradycyjnych" szkoleniowców. W dzisiejszych czasach nasza wiedza o psach jest o wiele większa, dlatego jeśli ktoś twierdzi, że psy próbują zająć w naszych rodzinach pozycję "wilka Alfa", to swoją edukację o psach zatrzymał w latach 80. ubiegłego wieku. Niestety, wciąż wielu szkoleniowców zastrasza psy lub pozbawia je podstawowych potrzeb, w imię "dominowania" ich.
Czy to prawda, że psy uważają się za członków ludzkich rodzin? Czy właściciel musi “ zdominować” psa, by dobrze go wychować? Co tak naprawdę kryje się pod pojęciem “dominacji”? Zasady panujące w stadzie, które przez tyle lat kazano nam stosować wobec naszych psów autor porównuje do tego, co rzeczywiście dzieje się w swobodnie żyjącym stadzie wilków. Czy nasze psy potajemnie zamierzają zająć wyższe pozycje niż ludzie, czy też po prostu żyją chwilą i sprytnie wykorzystują okazje?
“Dominacja u psów – prawda czy mit” to mała książka o wielkim przesłaniu. Bez zbędnych słów Barry Eaton obala mit dominacji oraz wynikający z niego przewrotny program obniżania statusu psa w rodzinie, który nie jest niczym innym jak nieuzasadnionym uprzykrzaniem życia psów przez właścicieli.

Słowo wstępne 1. Wprowadzenie 2. Od wilka do psa 3. Czym jest dominacja? 4. Wychowanie psów w duchu teorii dominacji 5. Program obniżenia statusu n6. Co można zrobić? 7. Wnioski

Książka

  • Autor: 

    Barry Eaton

  • ISBN: 

    978-83-928240-4-6

  • Redaktor: 

    Paulina Ziółkowska-Radomiak

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...