Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Sally Swift,
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788375796247
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: Galaktyka

Sally Swift jest pionierką w nowej filozofii nauczania jazdy konnej opierającej się przede wszystkim na świadomości własnego ciała, jego równowadze oraz stosowaniu wzroku rozproszonego. Teraz jej metody, zebrane w formie książki, umożliwiają jeźdźcom i ich koniom uzyskanie harmonii we wspólnej pracy, bez uczucia bólu i niewygody.

W przeciwieństwie do tradycyjnych instruktorów Sally Swift nie wierzy w siłowe techniki treningu, które wywołują jedynie poczucie usztywnienia podczas jazdy. Zamiast nich, proponuje użycie niezwykłych wyobrażeń wybiegających daleko poza sam mechanizm jazdy konnej ("wyobraź sobie, że jesteś rosnącym drzewem: korzenie rosną w dół z twojego środka ciężkości...") oraz dzięki ogromnej wiedzy na temat anatomii ludzkiego i końskiego ciała. Ta mądra i inspirująca trenerka uczy prawdziwych jeźdźców, jak pozbyć się starych nawyków i osiągnąć naturalną pozycję, jak przełamać frustrujący stan niemocy i osiągnąć kolejne cele - z poczuciem wygody, energii i precyzji.

Niezwykle dokładne ilustracje i fotografie, niestosowane nigdy wcześniej w książkach na temat jazdy konnej, bardzo trafnie tłumaczą anatomię i przedstawiają wyobrażenia, pomagając naszemu umysłowi i ciału w odnalezieniu nowego, wewnętrznego podejścia do jazdy konnej.

Harmonia jeźdźca i konia jest książką zarówno dla początkujących, jak i zaliczających się do światowej klasy jeźdźców.

Książka

 • Autor: 

  Sally Swift

 • Format: 

  165 x 235

 • ISBN: 

  978-83-7579-624-7

 • Liczba stron: 

  186

 • Oprawa: 

  miękka

 • Rok wydania: 

  2017

 • Wydanie: 

  6

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...