Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Michel Robert
Waga produktu: 0.800 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788393438617
Wysyłka od: 9.90 PLN

Michel Robert ma zwyczaj robienia notatek. Robi je po każdym treningu, po konkursie lub wtedy, gdy ma jakiś nowy pomysł, który może się okazać przydatny na drodze do rozwoju i dobrostanu konia i jeźdźca. Niniejsza książka – notatnik  zachowuje dzięki temu formę niezwykle żywą i konkretną. Trochę jak notatnik z podróży. Z podróży do krainy mistrza.
„Niezależnie od tego, jaki poziom reprezentujecie, którą z dyscyplin jeździeckich się zajmujecie, jaki jest wasz cel czy wiek, tę książkę napisałem właśnie dla was. Znajdziecie w niej objaśnienia, ćwiczenia i rysunki, których oryginalność, ale również i dowcip zrywają częściowo z utartymi jeździeckimi nawykami: głowa na powierzchni wody, wzrok panoramiczny, cztery nogi na ziemi... Od was zależy, czy będziecie chcieli wszystkiego popróbować z jak największą otwartością ducha, bez uprzedzeń, z determinacją i bez migania się.  
Każdy jeździec jest w stanie robić postępy i rozwijać się, dążąc do pięknego jeździectwa, jeśli tylko będzie prawidłowo trenował, nie śpiesząc się przy tym.
Zrozumienie i zmiana są drogą do sukcesu... a także do szczęścia waszego i waszego konia."
Michel ROBERT 35 lat kariery na najwyższym poziomie Jeździec międzynarodowy, członek francuskiej kadry narodowej w skokach przez przeszkody Wielokrotny mistrz Francji w skokach przez przeszkody i w WKKW Wielokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich i Pucharu Świata w skokach przez przeszkody
Po swoim przetłumaczonym na pięć języków bestsellerze „Tajemnice i metody wielkiego mistrza" Michel Robert przedstawia zbiór praktycznych porad i ćwiczeń, które pomogą w poprawianiu techniki jeździeckiej i udoskonalaniu porozumienia z koniem.

Przedmowa Poprawianie komunikacji z koniem Pracuj lepiej, a osiągniesz więcej! Determinacja Lenistwo Uczymy się na własnych błędach Szczęście i przypadek nie istnieją Bez obaw i bez zarzutu W końskiej skórze Sto procent wsłuchania w konia, żadnych uprzedzeń Dobra forma... albo nic! Nie komplikujmy! Praca na lonży Wodze pomocnicze - nauczyć się obchodzić bez nich! Połączyć oba końce Mój dosiad - mój koń - moja trasa Wzrok panoramiczny Wyzwolić energię! Cztery kończyny na ziemi Rytm bez zakłóceń Wynurzyć głowę z wody! Praca na przeszkodach Dotrzeć do przeszkody Świadome lądowanie Przeszkoda pionowa – utrzymać energię! Okser – zachować spokój… Woda – wielkie foule galopu Przeszkody naturalne nTriplebar – przeszkoda edukacyjna Szereg – spiesz się powoli Ćwiczenia na przeszkodach Spokój i regularny rytm na precyzyjnie wytyczonej trasie Trzy przeszkody i to wszystko Skacz na prostym koniu! Budowanie zaufania do przeszkód Przykładowy plan tygodnia treningowego Gimnastyka dla jeźdźca Gram w kamyki

Parametry

 • ISBN: 

  9788392439219

 • Tytuł: 

  Notatnik Mistrza

 • Autor: 

  Michel Robert

 • Rok wydania: 

  2011

 • Numer wydania: 

  1

 • Liczba stron: 

  184

 • Szerokość produktu: 

  20

 • Wysokość produktu: 

  20

 • Okładka: 

  miękka

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...