Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: , Michał Chojnacki
Waga produktu: 0.360 kg
Wysyłka od: 10.50 PLN
Skoro mamy lipiec i sierpień, to pewnie wypadałoby na wstępie napisać coś o tym, jakie to nieznośne upały panują za oknem, że wszyscy są na urlopach albo przynajmniej chcieliby na nich być. O tym, że lipiec i sierpień to miesiące, w których dzieje się najmniej, ale nie oznacza to wcale mniejszej ilości pracy, bo zwierzęta nie robią sobie wtedy wolnego od chorowania. Wypadałoby o tym wszystkim napisać, ja jednak nie wspomnę o tym jednym słowem. Napiszę za to, że zazdroszczę bardzo lek. wet. Annie Bunikowskiej tego, jak ( a przede wszystkim gdzie ) spędziła ostatnie kilka lat swojego życia. Znana z publikowanych regularnie na naszych łamach artykułów weterynaryjno-podróżniczych, tym razem opowiada o wszystkim w dość długim, ale naprawdę ciekawym wywiadzie. Na pewno ciekawym dla mnie - tchórza, który nie odważyłby się wyjechać tak po prostu w świat, ale wierzę, że ciekawym również dla wszystkich Was.

Polecam też praktyczny artykuł na temat żywienia królików domowych. Jego autorką jest lek. wet. Katarzyna Godzielińska ze znanej naszym czytelnikom Specjalistycznej Lecznicy Weterynaryjnej Małych ssaków Ogonek. O inwazjach pierwotniaków u królików domowych piszą zaś lek. wet. Dawid Jańczak i prof. Elżbieta Gołąb. Lek. wet. Katarzyna Śmiejan opisuje z kolei ciekawy przypadek rogu skórnego na tle przebiegu rogowiaka lejkowego u psa, a lek. wet. Maciej Kucharz porusza kolejne aspekty atopowego zapalenia skóry.
Weterynarianews- Informacje z kraju i ze świata Rozmowa- Nie chodzi o pogoń za ,,funem" Temat numeru- Żywienie królika domowego Nauka Parazytologia- Inwazje pierwotniaków u królików domowych Nauka Opis przypadku- Róg skórny na tle przebiegu rogowiaka lejkowego u psa- opis przypadku Hyde Park- Rak przejściowokomórkowy pęcherza moczowego w badaniu cytologicznym moczu u psa- opis przypadku Gabinet- Dzikie zwierzęta w gabinecie weterynaryjnym Gabinet- Szybkie testy diagnostyczne w codziennej praktyce Gabinet- Jak działać w mediach społecznościowych, aby skutecznie docierać do potencjalnych klientów Gabinet- Techniki opatrywania i unieruchamiania małych urazów u małych zwierząt- opatrunek Velpeau Kynologia- Bedlington Terrier- terrier o wyglądzie owieczki Powiększenia - Gady, króliki i gryzonie z PerfectVet Warsztaty i Szkolenia- Kalendarium Testowy Program Edukacyjny Weterynarii- II edycja, test nr 6

Książka

 • Format: 

  205x290 mm.

 • ISBN: 

  2300-5114

 • Liczba stron: 

  74

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Redaktor: 

  Michał Chojnacki

 • Rok wydania: 

  2015

 • Wydanie: 

  1

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...