Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Aulak Władysław,Rowiński Piotr,
Waga produktu: 0.140 kg
EAN: 9788375831849
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: SGGW

Warszawa 2010, wydanie 1, format 170 x 240, objętość 86 str., oprawa miękka

Tabele biologiczne mają w sposób skondensowany podawać podstawowe dane o wielkości gatunków i ich biologii.
W tabelach zamieszczonych w niniejszej publikacji dla każdego gatunku podano podstawowe wymiary ciała, dane o rozrodzie, biotopie występowania i pokarmie. Zawartość tabel jest zróżnicowana w zależności od gromady kręgow¬ców. Występują więc również dane o miejscach gniazdowania, śnie zimowym, wieku osiągania dojrzałości płciowej, okresach przylotów ptaków do Polski itp.

Przed tabelami biologicznymi każdej gromady podano systematykę oraz alfabetyczny spis gatunków z numerem, pod którym występuje on w tabeli.


Wstęp Ryby słodkowodne Systematyka i numery gatunków w ramach rodzin Indeks gatunków Objaśnienia do tabel biologicznych Charakterystyka krain rzek i typów jezior Tabele biologiczne Płazy Systematyka i numery gatunków w ramach rodzin Indeks gatunków Objaśnienia do tabel biologicznych Tabele biologiczne Gady Systematyka i numery gatunków w ramach rodzin Indeks gatunków Objaśnienia do tabel biologicznych Tabele biologiczne Ptaki Systematyka i numery gatunków w ramach rodzin Indeks gatunków Objaśnienia do tabel biologicznych Tabele biologiczne Ssaki Systematyka i numery gatunków w ramach rodzin Indeks gatunków Objaśnienia do tabel biologicznych Tabele biologiczne

Książka

  • Autor: 

    Aulak Władysław,Rowiński Piotr

  • ISBN: 

    978-83-7583-184-9

Inne produkty z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...